Fotelágy szivacsos fekvőfelülettel / Boda /
A fotelágy ideális választás kisebb lakásokba, gyerekszobába vagy vendégszobába, ahol fontos a kompakt méret és a sokoldalú használhatóság. Egyszerű, letisztult formavilágának köszönhetően könnyen illeszkedik bármilyen lakberendezési stílushoz. Könnyen ággyá alakítható, így gyors és praktikus megoldást kínál vendégek fogadására. A fotelágy többféle szövetkategóriában rendelhető, így mindenki megtalálhatja az otthonához legjobban illő színt és anyagot. Kompakt mérete miatt kis helyen is elfér, mégis teljes értékű fekhelyet biztosít alkalmi használatra.
Nagy szövetválasztékkal rendelkezünk !
EGYEDI méretre is gyártjuk ! Érdeklődjön telefonon vagy személyesen !
Size Guides
SIZE GUIDE
JEANS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| WAIST | 55 | 56 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| HIPS | 90 | 92 | 94 | 95 | 96 | 98 |
T-SHIRTS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 60 | 62 | 65 | 66 | 68 | 69 |
| WAIST | 50 | 55 | 58 | 62 | 65 | 66 |
| HIPS | 80 | 82 | 85 | 86 | 88 | 89 |
| Tulajdonság | Méret |
| Magasság | 83 cm |
| Szélesség | 79 cm |
| Mélység | 110 cm |
| Fekvőfelület magassága | 36 cm |
| Fekvőfelület | 79 x 195 cm |
| Tulajdonság | Méret |
| Szivacsos | Igen |
| Ágyazható | Igen |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Szövet választás | Igen |
| Egyedi méretre gyártás | Igen |
Leírás








