Franciaágy 140-160-180cm Szivacsos vagy Rugós fekvőfelülettel / Boda /
Franciaágyainkat rendelheti minőségi SZIVACSOS vagy BONELL RUGÓS fekvőfelülettel . Lábvégtől, vagy igény szerint jobbról, illetve balról nyitható, így hozzáférve az ágyneműtartó részhez. Normál méretbe a 140 cm – 160 cm – 180 cm fekvő szélességű ágy tartozik, DE természetesen EGYEDI méretre is legyártjuk, de ez esetben egyedi árat kell számolnunk. Óriási a szövetválasztási lehetőség ! Plusz költség fejében állítható lábakat is lehet kérni 5 vagy 10 cm magasságút .
EGYEDI méretre is gyártjuk ! Érdeklődjön telefonon vagy személyesen !
Size Guides
SIZE GUIDE
JEANS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| WAIST | 55 | 56 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| HIPS | 90 | 92 | 94 | 95 | 96 | 98 |
T-SHIRTS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 60 | 62 | 65 | 66 | 68 | 69 |
| WAIST | 50 | 55 | 58 | 62 | 65 | 66 |
| HIPS | 80 | 82 | 85 | 86 | 88 | 89 |
| Tulajdonság | Méret |
| Magasság | 70 cm |
| Szélesség | 145-165-185 cm |
| Mélység | 205 cm |
| Fekvőfelület | 140-160-180 x 200 cm |
| Fekvő magasság szivacsos kivitelnél | 37cm |
| Tulajdonság | Méret |
| Fekvő magasság rugós kivitelnél | 45cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Szövet választás | Igen |
| Választható fejtámla típus | Igen |
| Egyedi méretre gyártás | Igen |
Leírás
Franciaágyainkat rendelheti minőségi SZIVACSOS vagy BONELL RUGÓS kivitelben !













