Havanna sarok / Boda /
Elegáns, íves formavilág jellemzi, párnázott háttámlával és kartámlákkal, amelyek optimális tartást és kényelmet biztosítanak. Könnyen vendégággyal alakítható át, így praktikus megoldást nyújt éjszakai pihenéshez is. A rövidebb oldalon (ottomán) alatt tágas tárolóhely található az ágyneműk vagy szezonális holmik számára. Hullámrugós kivitelben készül, ami hosszú távú tartósságot és kényelmes ülést garantál.
Nagy szövetválasztékkal rendelkezünk, így igény szerint kiválaszthatja kárpitját.
EGYEDI méretre is gyártjuk ! Érdeklődjön telefonon vagy személyesen !
Size Guides
SIZE GUIDE
JEANS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| WAIST | 55 | 56 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| HIPS | 90 | 92 | 94 | 95 | 96 | 98 |
T-SHIRTS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 60 | 62 | 65 | 66 | 68 | 69 |
| WAIST | 50 | 55 | 58 | 62 | 65 | 66 |
| HIPS | 80 | 82 | 85 | 86 | 88 | 89 |
| Tulajdonság | Méret |
| Hosszú oldal hossza | 250 cm |
| Rövid oldal hossza | 175 cm |
| Fekvőfelület | 190 x 120 cm |
| Ágyazható | Igen |
| Tulajdonság | Méret |
| Hullám rugó | Igen |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Szövet választás | Igen |
| Méretre gyártás | Igen |






















