Lion kanapé / Dalto /
A Lyon kanapét kifejezetten azoknak javasoljuk, akik szeretik a minimalista, de otthonos dizájnt. Mivel a hátfala is szövettel bevont, bátran elhelyezhető a szoba közepén is (térbe állítható), így térelválasztóként is kiválóan funkcionál. Letisztult vonalvezetése és modern formavilága miatt kiváló választás mindazoknak, akik egy kényelmes, mégis helytakarékos megoldást keresnek nappalijukba vagy vendégszobájukba.
Size Guides
SIZE GUIDE
JEANS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| WAIST | 55 | 56 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| HIPS | 90 | 92 | 94 | 95 | 96 | 98 |
T-SHIRTS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 60 | 62 | 65 | 66 | 68 | 69 |
| WAIST | 50 | 55 | 58 | 62 | 65 | 66 |
| HIPS | 80 | 82 | 85 | 86 | 88 | 89 |
| Tulajdonság | Méret |
| Magasság | 80 cm |
| Szélesség | 212 cm |
| Mélység | 102 cm |
| Fekvőfelület | 200 cm x 153 cm |
| Tulajdonság | Méret |
| Ágyazható | Igen |
| Bonell rugó | Igen |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Szövet választás | Igen |








