Petra heverő 120 cm rugós fekvőfelülettel / Boda /
Mindenkinek jár egy hely, ahol egy hosszú nap után megpihenhet. Ez a különleges, íves kialakítású heverő nem csupán egy bútordarab, hanem a lakás dísze is. A gondosan megválasztott mintázat és a selymes tapintású szövetek ötvözete hívogató kényelmet sugároz. Legyen szó egy délutáni olvasásról vagy a pihentető éjszakai alvásról, a prémium bonell rugók gondoskodnak a test tökéletes ellazulásáról. Tegye egyedivé otthonát: válasszon színt, válasszon méretet, mi pedig megvalósítjuk álmai fekvőhelyét!
Nagy szövetválasztékkal rendelkezünk !
EGYEDI méretre is gyártjuk ! Érdeklődjön telefonon vagy személyesen !
Size Guides
SIZE GUIDE
JEANS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| WAIST | 55 | 56 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| HIPS | 90 | 92 | 94 | 95 | 96 | 98 |
T-SHIRTS
| SIZE | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUST | 60 | 62 | 65 | 66 | 68 | 69 |
| WAIST | 50 | 55 | 58 | 62 | 65 | 66 |
| HIPS | 80 | 82 | 85 | 86 | 88 | 89 |
| Tulajdonság | Méret |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 125 cm |
| Hosszúsága | 225 cm |
| Fekvőfelület | 120 x 200 cm |
| Fekvő magassága | 45 cm |
| Tulajdonság | Méret |
| Bonell rugó | Igen |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Szövet választás | Igen |
| Egyedi méretre gyártás | Igen |









